агенція тимчасового працевлаштування

Ми - польська фірма з 15-річним досвідом, яка постачає послуги надання персоналу, аутсорсингу та тимчасового працевлаштування.

Ми надаємо робочі місця на тимчасову та постійну роботу по всій Польщі. Ми слідуємо принципам fair play, даємо свободу вибору і прагнемо максимально спростити співпрацю з нашою фірмою.

Детальніше

Ви шукаєте оплачувану роботу в Польщі? Вам потрібна консультаційна допомога щодо працевлаштування в цій країні? Ви не хочете додатково платити за робочі місця?

Якщо хоча б одна відповідь „ТАК”, то співпраця з Jobman Group - найкращий вибір для Вас.

Як ми працюємо і кого шукаємо?

Ми шукаємо працівників з України на роботу до Польщі переважно в галузях торгівлі, виробництва та послуг. Ви - ідеальний кандидат для нас, якщо маєте бажання і можливість працювати у Польщі більше 3 місяців.

Чому варто з нами співпрацювати?

Усі наші вакансії безкоштовні

Найголовніше для нас - знайти Вам роботу, тому ми не беремо ніякої плати за пошук вакансії. А серед безлічі варіантів Ви можете вибрати найкращу.

Ми подбаємо про всі формальності за Вас

З нами Вам не доведеться турбуватися про отримання запрошення, дозволу на роботу в Польщі або медичний огляд. Про всі формальності з польської сторони подбаємо за Вас.

Гарантія, що ми заплатимо за Вашу роботу

Після проходження процесу рекрутації ми гарантуємо Вам роботу в Польщі і своєчасну виплату зарплатні.

Досвід роботи не потрібен

Співпрацю з Jobman Group можна почати без досвіду. В нас Ви можете зробити перший крок на ринку праці або отримати досвід у новій країні.

Наша безкоштовна підтримка

На кожному етапі рекрутації, працевлаштування та співпраці Ви отримаєте безкоштовну підтримку наших консультантів, які розмовляють українською мовою, нададуть необхідну допомогу та відповідь на всі Ваші запитання.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ОГОЛОШЕННЯ