агенція тимчасового працевлаштування

Ми є польською агенцією тимчасового працевлаштування.

Працевлаштовуємо і спрямовуємо робітників до праці по всій території Польщі з 2001 р. Ми спеціалізуємося у сфері таких послуг, як:

Тимчасове працевлаштування

Кадровий аутсорсинг

Мерчандайзинг

Рекрутація

15

років
досвіду

28

нагород
i відзнак

1817

пунктів,
до яких спрямували робітників

122671

працівник,
прийнятий на роботу

Ми дотримуємось визначених Радою фірми місії та візії.

Місія:

Ми надаємо широкий вибір робочих місць, максимально полегшуємо процеси працевлаштування та співпраці з нашою фірмою. У зв'язку з цим, ми реалізуємо креативні та дієві рішення і - слідуючи принципам fair play - будуємо атмосферу цілковитої поваги у відносинах з нашими Клієнтами.

Візія:

Ми прагнемо встановити тенденції створення та реалізації інноваційних рішень нашої галузі, відповідних до потреб ринку праці у Польщі. Крім того, наша мета - покращення іміджу агентств зайнятості.

Наші цінності:

Свобода вибору

Співпраця з нами - це гарантія свободи вибору. Наші Клієнти можуть обирати з багатьох робочих місць.

Правила fair play

Ще один із наших пріоритетів - це дотримання принципів fair play. Відповідно до принципів fair play, ми не даємо обіцянок без гарантій, орієнтуємось на прозорість бізнесу та чесність умов співпраці.

Безперервний розвиток

З самого початку ми шукаємо нові можливості. Завдяки цьому, почавши від малої місцевої фірми, ми розрослися до групи компаній по всій Польщі з широким каталогом послуг і можливостей для працевлаштування. Безперервний розвиток стосується не лише діяльності нашої організації, а й також - перш за все - людей, тому що саме завдяки їм відбувається розвиток фірми.

Спрощення процесів

Ми прагнемо максимально поліпшити співпрацю з нашою фірмою, орієнтуючись на швидке та просте регулювання питань і контактів з нами, ми не тільки стежимо за останніми тенденціями в галузі, але також намагаємось їх створити, ідучи попереду конкуренції у цьому відношенні. Розробляються і реалізуються функціональні інформаційні системи для простоти і зручності найму та співпраці.

СТВОРЕННЯ ДОБРОЇ АТМОСФЕРИ

Ставлення до людей з повагою, емпатією, терпінням, посмішкою та оптимізмом – основа гарної атмосфери, яку ми будуємо у відносинах з нашими Клієнтами і між собою. Для на характерне позитивне ставлення до світу: до наших посадових обов'язків, колег і Клієнтів.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ОГОЛОШЕННЯ