агенція тимчасового працевлаштування

Наша надійність і висока позиція на ринку протягом тривалого часу підтверджена нагородами і відзнаками.

Gazele Biznesu

Jobman Group Sp. o.o. кілька разів знайшовся в ексклюзивному гроні малих і середніх польських фірм з динамічним розвитком, і був відзначений журналом "Puls Biznesu" титулом "Gazel Biznesu".

Престижний титул був присуджений нам в: 2010, 2011, 2012, 2013 і 2015 рр.

Солідна фірма (Solidna Firma)

Сертифікат „Solidna Firma” – це спеціальна відзнака для підприємств, що підтверджує надійність і довіру до компанії. Перевірка проводиться експертами, споживачами та економічними партнерами.

Jobman Group Sp. o.o. отримала сертифікат в: 2012, 2013, 2014 і 2015 рр.

Золотий Сертифікат Надійності (Złoty Certyfikat Rzetelności)

Золоті Сертифікати Надійності підтверджуються Національним Реєстром Боргів BIG S.A. та вручаються суб’єктом господарської діяльності за поширення етичних принципів у веденні бізнесу і отримання незаперечної оцінки довіри.

Такий сертифікат ми отримали чотири рази - в 2011, 2012, 2013 і 2014 рр.

Якість Року (Jakość Roku)

Конкурс „Якість року” поширює ставлення до забезпечення найвищої якості в бізнесі. Організовано Польським Центром Досліджень і Сертифікації S.A. та редакцією „Biznes Raportu” в „Dziennik Gazeta Prawna”.

Jobman Group брав участь в конкурсі чотири рази 2009-2012 роках, і кожен раз здобував титул „Якість року”.

Лідер ринку (Lider Rynku)

Метою конкурсу „Лідер ринку" є вирізнення фірм, продуктів і послуг, провідних і добре налагоджених позицій на ринку та інноваційних рішень технічних, технологічних і організаційних.

Наша фірма отримала звання „Лідера ринку і Найкращої Фірми в Польщі” в сфері діяльності агентства з тимчасової зайнятості під торговою маркою Jobman.pl в 2009, 2010 і 2011 рр.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ОГОЛОШЕННЯ